گوگل و خدمات ابری

NVIDIA’s A100 Tensor Core GPU اکنون تقریباً یک ماه از معرفی آن در Google Compute Engine می گذرد.Google Cloud اولین شرکتی است که GPU جدید NVIDIA را به عنوان بخشی از خانواده نمونه Accelerator Optimized VM (A2) ارائه می دهد.طبق گفته NVIDIA ، ... ادامه مطلب »

13th Jul 2020
Side Channel Attack

یکی از اولین و بدنام ترین حملات کانال جانبی رایانه همان چیزی است که آژانس امنیت ملی TEMPEST نامیده است. در سال 1943 ، آزمایشگاههای بل کشف کردند كه دستگاه تله تیپ باعث می شود كه هر بار شخصی كه روی آن ... ادامه مطلب »

22nd Jun 2020
پرواز های فضایی برای مسافرین پرواز های هوایی

  محققان ، فضانوردان  و حتی عروسها و دامادها که به دنبال یک تجربه عروسی خارج از این جهان هستند ، قادر خواهند بود تا با بالن فضایی در فضا جشن بگیرند ، جمع آوری داده با منظره ای تا ارتفاع 100000 پا ... ادامه مطلب »

20th Jun 2020
امنیت اطلاعات چیست ؟

محاسبه حجم عظیمی از اطلاعات ذخیره شده در مراکز داده جهان ، رایانه های شخصی و دستگاه های ذخیره سازی دیجیتال غیرممکن است. یک تخمین نشان می دهد که گوگل ، آمازون ، مایکروسافت و فیس بوک به تنهایی ... ادامه مطلب »

2nd Jun 2020
محققان سنگاپوری توانستند رمزنگاری را در بسترشبکه توسعه دهند

  مهندسی ST و دانشگاه ملی سنگاپور به دنبال استفاده از فناوری رمزنگاری کوانتومی برای ساختن ابزارهای رمزنگاری شبکه هستند ، بنابراین برای کاهش خطرات امنیتی که ممکن است هنگام محاسبات کوانتومی به ... ادامه مطلب »

1st Jun 2020
Realme Watches

در دنیای ساعت های هوشمند ، یک پادشاه - Apple Watch - و بسیاری از کپی هایی وجود دارد.اما این نسخه ها اغلب به طرق مختلف نسخه اصلی را تهدید می کنند که باید فکر کنید کدام یک از معاملات بهتر است.در ضمن ، ... ادامه مطلب »

26th May 2020
ارزان ترین MacBook Pro

نسخه جدید MacBook Pro 13 2020 فقط اصلاحات جزئی را در نسخه 2019 ارائه می دهد ، خصوصاً در مورد مدل های  که برای افرادی که نمی خواهند زیاد هزینه ای کنند.صفحه کلید جادویی جدید و افزایش ظرفیت SSD (دو برابر شده به ... ادامه مطلب »

26th May 2020
آپدیتهای فوق العاده واتساپ

 آپدیتهای فوق العاده واتساپ WhatsApp برای به روز نگه داشتن امنیت و همچنین امکان اضافه کردن مخاطبین با اسکن کدهای QR ، یک به روزرسانی امنیتی را دریافت می کند.   WhatsApp  با استفاده از تغییراتی که در ... ادامه مطلب »

23rd May 2020
نسل دهم اینتل Core i9-10900K

مشکل اینتل در خارج از بازی ضعف ها و ارزش کلی عملکرد آن در مقایسه با تراشه های  AMD’s Ryzen 3000 بوده است. با Core i9-10900K ، به نظر نمی رسد که اینتل می خواهد این شکاف را از بین ببرد.تا جایی که نام آن را ... ادامه مطلب »

21st May 2020
استفاده از پهباد برای تشخیص درجه حرارت بالای بدن در کلمبیا

این پهباد ها که به عنوان نیروی کمکی پلیس کلمبیا  در آسمان  برای تشخیص افراد با درجه حرارت بالا به پرواز در آمده اند و در صورت تشخیص افراد محل را به مراکز درمانی اطلاع می دهند. به گفته ی پلیس این ... ادامه مطلب »

21st May 2020